Kierownik prac elektrycznych obiekty biurowe

WYMAGANIA:

  • doświadczenie przy robotach elektrycznych nadzorowanych  samodzielnie min. 5 lat
  • umiejętność prowadzenia robót:
  • a/ elektrycznych
  • b/ aktualne uprawnienia
  • doświadczenie w organizowaniu brygad wykonawczych, egzekwowaniu wydajności oraz realizacji zgodnie z harmonogramem prac
  • obowiązkowe uprawnienia do kierowania robotami elektrycznymi

OBOWIĄZKI:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót stała współpraca z inwestorami, inspektorami i podwykonawcami w zakresie realizowanych prac
  • przygotowanie przedmiaru robót, opisów, rozwiązań technicznych
  • koordynacja i kontrola prac podwykonawców

OFERUJEMY:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego;
Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną;

Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji.

Lokalizacja: teren woj. Mazowieckie, Warszawa.