ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY DOPASOWANĄ DO SIEBIE

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza oraz załączenie CV w formacie DOC/DOCX, ODT, RTF lub PDF.

 

Podstawowe informacje

Proszę dodać plik CV w formacie DOC/DOCX, ODT, RTF lub PDF, klikając w "wybierz plik".

Przetwarzanie Państwa danych osobowych powinno być zgodne z przepisami prawa. Szanujemy Państwa prywatność i dbamy o ochronę danych. Poniżej prezentujemy informacje na temat tego, w jaki sposób postępujemy z Państwa danymi osobowymi.
Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu www.grupasherlook.pl.
 
Niniejszy obowiązek informacyjny jest jednym z elementów realizacji wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, powszechnie zwanego Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych („RODO”).
 
Administratorem Państwa danych w zakresie świadczenia naszych usług jest SHERLOOK Sp. z o.o. siedziba firmy ul. Twarda 18 00-105 Warszawa, która świadczy usługi na Twoją rzecz zgodnie z Polityką prywatności.
 
Cele przetwarzania danych osobowych przez Serwis sherlook.waw.pl, ich udostępnianie oraz przechowywanie określa niniejsza Polityka Prywatności..
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w niniejszej ankiecie danych osobowych przez SHERLOOK Sp. z o.o. siedziba firmy ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa, która świadczy usługi na Twoją rzecz zgodnie z Polityką prywatności.